Światowy Dzień Kota

Data publikacji: 25 stycznia 2022

17 lutego po raz ósmy organizujemy Światowy Dzień Kota w księgarniach (i nie tylko). Zapraszamy  księgarnie, sklepy plastyczne, muzea, biblioteki oraz galerie sztuki do wzięcia udziału w naszym wydarzeniu.

Z tej okazji przygotowaliśmy nowy, już jedenasty notes z kociej serii: „Koty ekologiczne”. Ponieważ uważamy, że nie można być obojętnym na kondycję środowiska naturalnego, tym razem w środku zastosowaliśmy papier IMPACT NATURAL, w 100% recyklingowany, wyprodukowany przy użyciu bioenergii i posiadający certyfikat ekologiczny.

Każda z księgarni biorących udział przygotowuje ekspozycję naszych notesów oraz innych książek o kociej tematyce, dodatkowo wedle swojego uznania organizuje też wydarzenie związane ze Światowym Dniem Kota: do tej pory były to warsztaty dla dzieci, rozmowy o kotach, konkursy… ale rozumiemy, że pandemia może podpowiedzieć inne rozwiązania. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły, które uhonorują koty.

W poprzednich latach w wydarzeniu wzięły udział księgarnie w Krakowie, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu, Warszawie, Wągrowcu i Wrocławiu, które zorganizowały spotkania, warsztaty i ekspozycje książek o kociej tematyce.

Oferujemy również notesy z poprzednich lat („Kot towarzyski”, „Kot zamyślony”, „Kot zielony”, „Kot tajemniczy”, „Kot śpiący”, „Kot niebieski”).

Więcej o serii

Udostępnij

 POWRÓT